Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Moto Konfigurator

Wybierz swój motocykl

Nowy naked od Yamahy już wkrótce

2015-06-08
Nowy naked od Yamahy już wkrótce

Motocykle typu naked cieszą się coraz większą popularnością - są wygodne, idealne do filtrowania korków, a współczesne modele motocyklowych koncernów pozwalają na długodystansowe podróże motocyklami bez przednich owiewek. Podobną zasadą kieruje się Yamaha, która zapowiedziała nowy model golasa - MT-25.

Po sukcesach motocykli z oznaczeniem MT-09, MT-07 oraz MT-125 przyszedł czas na zmiany. Japoński koncern chce kontynuować dobrą passę w serii naked, wypuszczając na rynek następcę. Niestety, na chwilę obecną nie znamy żadnych danych technicznych, nie ma także zdjęcia prezentującego nowy model. O tym, że premiera nowego MT będzie już wkrótce poinformował indonezyjski oddział Yamahy, który z tej okazji wydaje ogromny bankiet, na którym najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany nowy model. Nie wiemy, czy nowa Yamaha trafi do Europy. Wiele osób podejrzewa, że MT-25 będzie małym nakedem, który trafi na rynek azjatycki.

Bankiet promocyjny (i zapewne premiera) odbędzie się 6 czerwca 2015 roku. Impreza połączona będzie z rajdem nocą po mieście, zabawą i licznymi konkursami.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2015
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 528 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-24
Świetny kontakt i błyskawiczne załatwienie sprawy
2024-05-22
Mam tylko jedno zastrzeżenie. Żeby osłona pasowała musiałem ją ponaginać kombinerkami.
X
pixel