Ładuję dane.
Może to potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, prosimy o cierpliwość

Moto Konfigurator

Wybierz swój motocykl

Stelaże centralne SW-Motech Alu-Rack

Znaleziono: 32 produktów

Alu-Rack jest niezwykle popularnym modelem stelaża motocyklowego, który wyróżnia się pod względem jakości wykonania. Mocny, wytrzymały stop aluminium gwarantuje niezawodność w każdych warunkach oraz stabilną pozycję bagażu. Stelaże SW-Motech swoją trwałość zawdzięczają również użyciu specjalnego, proszkowego lakieru, który skutecznie ochrania je przed korozją i drobnymi uszkodzeniami.

Rozbudowana kompatybilność sprzętu

Jednym z największych atutów Alu-Rack jest możliwość montażu kufrów i toreb od wielu producentów. System, który stosują stelaże SW-Motech jest uniwersalny, dlatego można liczyć na jego kompatybilność z większością bagażu. Podczas instalacji należy kierować się załączoną instrukcją montażu.

Stelaże Alu-Rack słyną ze swojej prostej i estetycznej budowy. Pasują on do niemal każdego pojazdu, zachowując przy tym pełną funkcjonalność oraz wyjątkową wytrzymałość. Ponadto, większość z dostępnych modeli jest także przystosowana do wygodnego systemu QUICK-LOCK.

12
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 550 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-06
Pomimo braku dostępności zestawu na stronie zadzwoniłem do sklepu - bardzo miły i kotaktowy pan wytłumaczył mi że zestaw skompletuje ręcznie i wyśle zaraz jak złożę kompletne zamówienie. I tak się stało. Paczka przyszła błyskawicznie. Pojawił się drobny kłopot bo jeden kuferek przyszedł z wadą - plamy i przebarwienia (ewidentnie wada produkcyjna). Od razu nasunęło się spostrzeżenie że ewidentnie ktoś z kontroli jalości w fabryce miał gorszy dzień. W związku z tym poczułem dyskomfort bo totalnie nie mam doświadczenia w reklamacjach, zwrotach itd. Napisałem od razu maila z reklamacją - odzew błyskawiczny. Sympatyczna Pani nie zadając zbędnych pytanie uspokoił mnie i wytłumaczyła jak dokonamy wymiany kurier przywozi drugi nowy (sprawdzony) a zabierze ten reklamowany. Akcja przebiegła tak sprawnie i bezstresowo, że zapomniałem o tej akcji - do teraz, bo piszę opinię. Wasze przyjazne podejście utwierdziło w słuszność wyboru SW Motech.
2024-06-05
Wszystko OK, dziękuję i polecam! :)
pixel